Geniş nakliye araçları kullanan firmamız eşyalarınızın taşınması sırasında büyük bir özen göstermektedir.
İLETİŞİM
Bizimle tanışmak için salonumuza davetlisiniz
Mümindere Yolu CadBatman Sk. No:11/A
HİZMETLERİMİZ
Evden Eve Nakliya
HATEMOĞLU NAKLİYAT NAKLİYAT evden eve nakliyat firmamız sizlere en uygun kaliteli nakliyat hizmetini sunmaktadır.
DETAYLAR
Eşya Depolama
HATEMOĞLU NAKLİYAT NAKLİYAT Birinci depomuz uzun süreli muhafaza edicegimiz eşyalarınızı kapsamaktadır. bu depomuz alman rafları ve geniş kapasiteye sahip olması nedeniyle müşterilerimizin genell terçihidir.
DETAYLAR
Ofis Eşyası Taşımacılığı
HATEMOĞLU NAKLİYAT NAKLİYAT İstanbul ofis taşımacılığı konusunda şirketimiz tarafından sunulan harika hizmetle tanışmanızın vakti geldi! Şirketimiz güvenle taşınmanızı sağlarken aynı zamanda hız da sunar. Ofis taşımak için çok zaman ayırmanız istenmez.
DETAYLAR
Parça Eşya Taşımacılığı
Parsiyel taşıma, az miktardaki eşyalarınızın başka müşterilerin yine az miktardaki eşyaları ile birleştirilerek aynı araçta taşıma işlemlerinizi gercekleştirmektedir.
DETAYLAR
Şehirler arası Evden Eve Nakliyat
Şehirler arası taşıma çok önemlidir eşyalarınızın saglam taşınması için özel ambalajlama ve paketleme sistemiyle eşyalarınızı korumaktayız. Şehirler arası nakliyat sayfamızın iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
DETAYLAR
Asansörlü Nakliyat
Genellikle zorlu taşıma koşullarında oluşan durumlardan ötürü tercih edilen asansörlü nakliyat, dar merdivenler kapı eşikleri ve eski yapılardan dolayı çoğunlukla tercih edilir.
DETAYLAR